x
Gizlilik ve Ödeme Güvenliği
Gizlilik ve Güvenlik  • Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

  • Üye bilgileri profkitap içerisinde sağlanan güvenlik şartları içerisinde gizlidir ve profkitap çalışanlarının ve görevlilerinin söz konusu müşteri bilgilerine erişimleri profkitap Güvenlik Politikaları çerçevesinde düzenlenmiş olup; müşteri bilgileri hukuki zorunluluk durumları haricinde hiç bir kişi ve kurum ile paylaşılamaz.

 

  • Kişisel bilgileriniz (ad, rumuz, e-posta adresi, posta adresi, kredi kartı bilgileri, satın aldıklarınız vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilmez ve sadece profkitap azami faydayı sağlamanız amacıyla kullanılır.

 

  • İstediğiniz zaman üyelikten ayrılabilirsiniz. Üyelikten ayrıldığınız an üyelik bilgileriniz silinir.

  

       . Üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç ile kullanılamaz.

 

  •  PROFKİTAP.COM da  yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.