x
Klasikk.jpg (281 KB)yenifantastik.jpg (339 KB)cocukku.jpg (278 KB)
En Çok Satılanlar
↓ ↓ BÜTÜN SETLER ↓ ↓

Neden Prof Kitap ?

MİSYON VE VİZYONUMUZ : Prof Kitap, okuyucuya istediği kitapları en hızlı şekilde ve en uygun fiyatla ulaşmasını sağlamak amacıyla yola çıkmıştır. Tarih, roman, edebiyat, psikoloji, aile, inceleme-araştırma, düşünce ve daha birçok alanda yayınlanmış en iyi eserleri bulup en iyi fiyata okuyucuya ulaştırmak ve bunu yaparken de kitabın sayfa sayısı ne olursa olsun yinede aynı kitabı tek fiyattan (8 TL) okuyucuya ulaştırmak Prof Kitap’ın öncelikleri arasındadır. Rakiplerimize karşı en ayrıcalıklı özelliğimiz, sattığımız tüm ürünlerin iade garantili olması ve bir kitap fiyatına tam 6 kitap gibi iddialı fiyat politikamızdır.

Gayemiz ; Türkiye’de online kitap alışverişinde en güçlü isim olmayı başarmak; sizlere en uygun fiyatlarla ürünlerin tedariğini sağlamak için sürekli yenilikler arayışı içinde olmaktır. Şunu çok iyi biliyoruz ki; E-Ticaret alışverişinde ilk tercih edilen firmanın güvenilir ve fiyatlarının uygun olması gerekir. Bu amaçla müşterilerimizin e-ticarete olan güveni kargo şirketlerinin kapıda ödeme seçenekleri ile pekiştirdik, internet sitemizin alternatif ödeme seçenekleri ve güvenilirliği uluslararası düzeyde kabul gören Green SSL sertifikamız ile internet üzerinden alışverişi günlük hayatın bir parçası haline getirdik ve daha birçok yeniliği de uygulamaya devam ediyoruz. Prof Kitap olarak siz değerli müşterilerimizin kıymetli vakitlerini de düşünerek 24 Saat içerisinde verilen siparişlerin sevkiyatının yapılması ve en kısa sürede sizlere ulaşması için gerekli olan ne varsa yapıyoruz. .

Prof kitap ilkeleri : 1- Hayatın merkezi olan insana en iyi hizmeti en güzel şekilde vermek, 2- Yayın sektöründeki yeniliklerin takipçisi ve iyi bir uygulayıcısı olmak, 3- Zaman ve mekân sınırını aşıp, çağlar boyu hayatta olan bir kültür taşıyıcısı, bilginin nesilden nesile aktarımında en etkili iletişim vasıtası, insanın kişisel gelişimini tamamlamasında en etkili aracın "Kitap" olduğunu unutmamak. 4- Hayatın tüm alanlarında sosyal faydayı ön plana çıkaran, uluslararası yayın standartları düzeyinde "teknik kalite"yi hedefleyen, yayınlandığı için değil, ihtiyaç olduğu için okunması gereken kitapları okuyucuya ulaştırmak. 5- "Nitelikli insan, nitelikli toplum" sloganıyla yapılan kültürel hizmetlerine katkıda bulunmak. 6- Milli ve manevi mirasımızı yeni nesillere aktarmak. 7-En önemli değerlerimiz; insan odaklı olmak, bilimsellik, dürüstlük ve ekip çalışmasıdır.

Kısacası sayfamızda bulunan bütün kitaplar Türkiye’de ve dünyada en çok okunan ve beğenilen özel kitaplardan seçilmiştir. Setlerimizin tamamını istisnasız TEK FİYAT olarak 8 TL’den beğenilerinize sunuluyoruz. Bütün setlerimiz 6 kitaptan oluşmaktadır. 6 kitaplık bütün setler sadece 48 TL’dir

KİTAP PORTFÖYÜMÜZ : Şu an Sitemizde neredeyse her alana yönelik kitaplarımız bulunmaktadır. Sitemizi detaylıca incelediğinizde Tarih Kitapları, Osmanlı Kitapları, Çocuk Gelişim Kitapları, Aile kitapları, Dini Kitaplar, Dünya klasikleri, Macera, korku ve gerilim gibi birçok eseri kolayca bulabilirsiniz.

Çocuk ve Aile Eğitimi : Eğer Çocuklarınız varsa onlara yönelik harika kitaplarımız bulunmakta. Bir çocuğun bebeklikten yetişkin bir birey olana kadar ihtiyacınız olan bütün bilgilerin derlendiği, pedagogların destekleri ile hazırlanmış mükemmel kitaplarımız sizleri beklemekte. Bebeklerde beslenme kitabından tutun çocukta özgüven ve zekâ gelişimine kadar her konuda sizi aydınlatacak en etkili eserler ve yine çocukta ergenlik dönemi, çocuk okul başarısı, aile içi eğitim, çocuk ahlakı üzerine en güzel ve uygun fiyatlı kitaplarımızı sitemizde bulabileceksiniz. Aile hayatında eşlerin birbirlerine karşı görevleri, aile içi mahremiyet, kadın ilmihali gibi aileye yönelik eserleri de Çocuk ve Aile kategorimizde bulabilirsiniz.

Türk Edebiyatı : Türk edebiyat kitaplarını sevenlerin yine bir numaralı tercihleri olmak için elimizden geleni yaptık, yapmaya devam ediyoruz. Türk Edebiyatı usta yazarlarının birçoğunun eserlerini en uyguna fiyatlarla sayfamızda bulabilirsiniz. Sabahattin Ali, Nazım Hikmet, Halit Ziya Uşaklıgil, Namık Kemal gibi onlarca yazarın yüzlerce kitabını sayfamızda bulabileceksiniz Türk edebiyatına damga vuran Kürk Mantolu Madonna, Aşk-ı Memnu, Mai ve Siyah gibi kitaplar yine çok satılanlar kategorimizde ve Türk Edebiyatı kategorilerimizde bulabileceksiniz

Dini Kitaplar : Din ve din tarihi ile ilgili çok güzel eserlerimizi Din Kitapları kategorimizde bulabilirsiniz Namaz kitapları, Ramazan ile ilgili, dini ahlak ile ilgili bir çok setimiz mevcuttur.

Klasikler : Dünya klasik kitaplarını sevenler için yine çok özel setlerimiz bulunmaktadır. Sitemizde Dostoyevski seti, Tolstoy seti, Franz Kafka seti, Balzac, Stefan Zweig, Jack London gibi onlarca klasik kitap setimiz bulunmaktadır.

Macera ve gerilim : Macera, aksiyon, korku, gerilim, polisiye gibi setleri yine macera ve gerilim kategorimizde bulabilirsiniz. Sherlock Holmes, Arsen Lüpen, korku ve gerilim gibi özel setlerimiz de bulunmaktadır.

Keyifli alışverişler

Devamını Gör
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.